• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Бібліотечні заходи

/Files/images/IMG_5523.JPG

Хай славиться піснями Україна,

хай буде мир і злагода в серцях

Ріпкинщина – це чарівний, квітучий, багатий своєю історією, природними ресурсами край – маленька краплинка незалежної України. Та найбільше його багатство – це люди. Талановиті, працьовиті, завзяті, вони кожного дня творять казкову красу, яка милує око, викликає гордість за наших земляків.
Стараннями працівників районної бібліотеки для дорослих, районного історико-краєзнавчого музею в рамках творчого звіту художніх колективів Ріпкинщини «Хай повниться піснями Україна, хай буде мир і злагода в серцях» була обладнана виставка робіт майстрів декоративно-прикладного мистецтва краю. Майстри з усіх куточків нашого району представили свої напрочуд гарні, оригінальні творчі роботи. Особливо приємно вразило те, що цього року було дуже багато дитячих робіт. Тож для тих, хто не зміг відвідати виставку пропонуємо переглянути фото кращих робіт на нашій сторінці.

/Files/images/Центральна рада.jpg

Українська революція - Центральна Рада

16 березня у читальному залі районної бібліотеки для дорослих було проведено спільно з районним історико-краєзнавчим музеєм годину історії «Українська революція – Центральна Рада», приурочену 100-річчю Української революції 1917-1921 рр. На захід завітали учні старших класів Ріпкинської районної гімназії.

Бібліотекар читального залу Алевтина Жагловська зачитала, як відображені буремні події, початку ХХ століття, що передували українській незалежності в творах художньої літератури, в тому числі в поезії відомих поетів тієї доби, читала вірші, представила виставку-перегляд, яка діє в читальному залі.
Більш детально про події створення та діяльність Центральної Ради, утворення українського уряду розповіла учням завідуюча районним історико-краєзнавчим музеєм Оксана Захарова-Заборовська.
На завершення заходу був продемонстрований уривок з документального фільму «Собор на крові».
Кiлькiсть переглядiв: 333