• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Бібліотечні заходи

/Files/images/MyCollages (3).jpg

УЖЕ НІХТО НЕ ЗНИЩИТЬ УКРАЇНУ, В ТОБІ, В МЕНІ, У КОЖНОМУ ІЗ НАС.

(патріотична година)

Минають дні і ночі – та назавжди

Калейдоскоп кривавий, невблаганний –

Я бачу ті обличчя і ті очі

Тих хлопців, що загинули

за нас з тобою на Майдані.

З приводу вшанування подвигу патріотів, загиблих на Майдані під час революції Гідності 20 лютого в приміщенні читального залу Ріпкинської районної бібліотеки для дорослих спільно з районним історико-краєзнавчим музеєм відбулась патріотична година «Уже ніхто не знищить Україну, в тобі, в мені, у кожному із нас». На захід завітали учні старших класів Ріпкинської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, вчителі. Ведуча бібліотекар читального залу Алевтина Жагловська розпочала захід віршованими рядками. Події 18-20 лютого 2014 року на Майдані це був не початок, завершальний етап Революції Гідності, а відкрита нова сторінка нашої історії. Навіщо вони йшли вперед? Адже їм було так багато що втрачати, але вони йшли на смерть за правду, честь, гідність і свободу своєї держави.

Криваві лютневі сторінки Майдану перегорнула своєю розповіддю завідуюча районним історико-краєзнавчим музеєм Оксана Захарова-Заборовська, яка розповіла про перебіг тих трагічних подій, про нашого земляка Андрія Мовчана, котрий загинув на Майдані, продемонструвала присутнім експонати музею, представлені мамою Андрія: Посвідчення та Свідоцтво помічника машиніста локомотива, дитячі малюнки, котрі вже в дитинстві характеризували хлопця, як патріота, майбутнього борця за справедливість і захисника своєї країни, фотографії, на яких він зі своїми однолітками ще зовсім молодий і усміхнений. Таким і залишиться у нашій пам’яті назавжди. Згадали і загиблих наших земляків – воїнів АТО – Д. Куриленка, Д. Шелупця та Р. Лося. Шану Небесній Сотні віддали учні хвилиною мовчання.

Вас пам’ятати будемо завжди

Із вами будемо боротись за країну.

За ту країну, де нема брехні й війни,

За нашу велику Україну!

До дня вшанування героїв Небесної Сотні в читальному залі районної бібліотеки для дорослих оформлено книжкову виставку «Людська гідність – найвища цінність» та стенд «У нашій пам’яті вони назавжди залишились».

/Files/images/kruti_2018/MyCollages.jpg

До 100-річчя бою під Крутами.

Ці хлопці до загибелі стояли,

Бо Україну й волю захищали

(година історії)

І згадую чомусь я мимоволі

Великих лицарів своїх,

Лежать вони покинутими в полі

І без хрестів могили їх.

О. Олесь.

Такими словами розпочала ведуча Жагловська Алевтина Миколаївна історичну годину яка відбулася 30 січня в читальному залі районної бібліотеки для дорослих та була приурочена 100-річчю битви під Крутами. На захід завітали учні та вчителі Ріпкинської ЗОШ І-ІІІ ст. №2

29 січня 1918 року станція Крути, що на Чернігівщині уздовж залізничної лінії Бахмач – Київ ознаменувала відлік нового духовного злету нації, який протягом століття є символом для десятків поколінь борців за свободу й незалежність України. Після захоплення Харкова та Полтави більшовики спрямували своє шеститисячне військо під командуванням М. Муравйова на Київ. 5 січня 1918 року на зборах студентів молодших курсів Київського університету Cв. Володимира і Українського народного університету було ухвалено створення студентського куреня Січових Стрільців. До куреня вступили і учні старших класів української гімназії імені Кирило-Мефодіївського братства м. Києва. Для охорони кордонів України з півночі на станції Бахмач із середини грудня 1917 року перебував український гарнізон у складі курсантів (старших курсів) 1-ї Київської юнацької (юнкерської) школи імені Богдана Хмельницького. Саме їм на підмогу і було кинуто сотню із новоствореного студентського куреня. Бій був жорстокий. Молоді воїни билися відчайдушно, та сили були не рівні. До того ж, в рядах українських захисників виникло непорозуміння і прикра помилка, яка коштувала їм життя. Курсанти відійшли назад, а студентська сотня кинулась вперед на смерть. Пішли на ворога з багнетами, бо набоїв уже не було. Цією помилкою негайно скористався противник. І розшарпана оборона була подавлена і знищена.

Тих же, хто потрапив у полон довго й жорстоко катували. Та не впали на коліна, не просили пощади і помилування. Їх відправили до Харкова розстріляти. Але вони перед розстрілом співали «Ще не вмерла Україна».

Детальніше про події під Крутами розповіла директор районного історико-краєзнавчого музею Оксана Володимирівна Захарова-Заборовська. Вона також прочитала вірш Миколи Луківа «Пам’ятай про Крути».

Кров молодих патріотів не була пролита марно. З неї, наче з безсмертя, розквітають пелюстки Волі. Крути, без сумніву, були, є і будуть завдяки героїзму молодих студентів, однією з героїчних сторінок нашої історії.

На завершення заходу, бібліотекар читального залу районної бібліотеки для дорослих ознайомила учнів та вчителів з матеріалами про ті буремні події, котрі представлені на виставці «Живі у пам’яті народній».

І слава їх встає, не вмерши,

Ятрить крізь відстані і час.

Було їх триста… Триста перший –

І ти, і я, і кожен з нас.

/Files/images/MyCollages (7).png

Кидай мишку - бери книжку

Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек в читальному залі Ріпкинської районної бібліотеки для дорослих відбулася презентація книжкової виставки-реклами: «Кидай мишку – бери книжку», яка стала окрасою зали та разом з тим і вітанням всім бібліотечним працівникам. На ній були представлені кращі світові бестселери у рубриці «Світ читає й ти читай», твори українських сучасних авторів. Чому саме виставка-реклама? Тому, що бібліотека - заклад культури , де можна змістовно та цікаво провести вільний час, прийнявши участь або відвідавши заходи, які проводять бібліотекарі, відпочити душею, продивитися нову пресу і т.і. Бо, наприклад, до будинку культури люди йдуть лише на концерт, або якийсь масштабний захід, а двері районної бібліотеки відчинені для мешканців Ріпок і всього району кожного дня, і бібліотекарі завжди зустрінуть кожного читача гостинно і радо.

Наша бібліотека не стоїть осторонь технічного прогресу. У нас є комп’ютер з підключенням до мережі internet та вільна зона WI-FI, що дає змогу нашим користувачам швидко знаходити потрібну інформацію та роздрукувати її. Але найголовнішою для нас, звичайно ж, є її Величність КНИГА – скарбниця знань та вікової мудрості. Тож, шановні земляки,

Не оминате наш поріг,

Беріть скарби нетлінні в руки.

Нема прекрасніших доріг,

Ніж в цей вселюдський храм науки.

/Files/images/MyCollages (6).png

Живи та міцній, Українська державо, під прапором неба й родючих ланів

Напередодні Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України працівниками районної бібліотеки для дорослих було організовано та проведено патріотичну годину «Живи та міцній, Українська державо, під прапором неба й родючих ланів».

Відбувся захід в районному центрі безоплатної правової допомоги. Уважно слухали працівники центру та РАГСу розповідь бібліотекаря читального залу Алевтини Жагловської про історичний шлях України до незалежності, про основний символ нашої країни – Державний Прапор, про милозвучну і співучу українську мову. Під час заходу звучали вірші Т.Г. Шевченка, В. Симоненка про Україну.

На завершення заходу ведуча ознайомила присутніх з новинками сучасної української літератури.

/Files/images/Стогнала земля.gif

/Files/images/bloggif_594cdf0925b3f.gif

/Година пам’яті/

Знову Скорбота вдягла чорну шаль.

Знову Скорбота запалила свічку…

22 червня об 11.00 годині в приміщенні районної бібліотеки для дорослих спільно з районним історико-краєзнавчим музеєм було проведено годину пам’яті «Стогнала земля від біди і тривоги», приурочену Дню Скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Ведуча - бібліотекар читального залу Алевтина Жагловська поетичними рядками відомих поетів розпочала захід та надала слово завідуючій історико-краєзнавчим музеєм Оксані Захаровій-Заборовській, котра розповіла про події тих далеких років саме на території нашого району. На заході були присутні очевидці тих буремних часів: ветеран німецько-радянської війни Овчинкін О.К. та історик- краєзнавець Жагловський А.І., який був під час окупації ще дитиною, але побачене і пережите під час війни назавжди закарбувалось в його пам’яті. Своїми спогадами, а також історичними фактами про початок Другої світової та німецько-радянської війни він поділився з присутніми на заході.

В читальному залі районної бібліотеки до цієї історичної дати була обладнана книжкова виставка «Україна в полум’ї війни», з матеріалами якої могли ознайомитись всі, кого не залишила байдужими ця тема.

/Files/images/bloggif_593a9e3475ff9.gif

Ріпкинщина – це чарівний, квітучий, багатий своєю історією, природними ресурсами край – краплинка незалежної України. Та найбільше його багатство – це люди. Талановиті, працьовиті, завзяті, вони кожного дня творять казкову красу, яка милує око, викликає гордість за наших земляків.

В рамках звіту творчих колективів району працівниками районної бібліотеки для дорослих та районного історико-краєзнавчого музею була організована виставка робіт майстрів декоративно-прикладного мистецтва. З усіх куточків нашого краю були представлені кращі роботи. Отож для тих, хто не встиг помилуватися виставкою пропонуємо переглянути фото на нашому сайті.

Ласкаво просимо до нашої галереї.

/Files/images/Центральна Рада.gif

/Files/images/УРЦР.gif

16 березня у читальному залі районної бібліотеки було проведено спільно з районним історико-краєзнавчим музеєм годину історії «Українська революція – Центральна Рада», приурочену 100-річчю Української революції 1917-1921 рр. На захід завітали учні старших класів Ріпкинської районної гімназії.

Бібліотекар читального залу Алевтина Жагловська зачитала, як відображені буремні події, початку ХХ століття, що передували українській незалежності в творах художньої літератури, в тому числі в поезії відомих поетів тієї доби, читала вірші, представила виставку-перегляд, яка діє в читальному залі.

Більш детально про події створення та діяльність Центральної Ради, утворення українського уряду розповіла учням завідуюча районним історико-краєзнавчим музеєм Оксана Захарова-Заборовська.

На завершення заходу був продемонстрований уривок з документального фільму «Собор на крові».

/Files/images/Всі українки.gif/Files/images/8 Березня.gif

… Та духовність жінки,

Вся її жіночність

Все одно найкращі

Та вічні на землі…

В читальному залі районної бібліотеки для дорослих відбулось веселе джентльмен-шоу, присвячене святу весни і кохання – Міжнародному жіночому дню 8 березня. На захід завітали учні старших класів Ріпкинської ЗОШ І-ІІІ ст. №2.

Якщо доля не посилає кохання – в душі гаснуть зорі… Любов то підносить на щемливих хвилях радості, то кидає у вир безнадії і туги. І тільки заради щастя – хай і недовгого, яке приносить це почуття, варто жити. Жити і кохати попри все… Вклоняємось тобі, мати роду людського, ім’я якій – жінка. Миру і щастя землі, по якій ти ходиш, жінко! Квіти Всесвіту до ніг твоїх сильна, слабка, благословенна, жінко!

Такими словами розпочала захід ведуча – бібліотекар читального залу РБ для дорослих Алевтина Жагловська. В ході заходу юнаки й дівчата дізналися з стародавньої легенди, чому ж українки такі гарні і так кохаються в пісні. Глядачі з задоволенням брали участь у веселій вікторині «Жінки – героїні літературних творів» і показали, що вони є чудовими знавцями як української літератури, так і зарубіжної.

Не обійшлось і без веселих, жартівливих конкурсів, в яких брали участь в основному хлопці. Вони співали під вікнами коханої серенади (насправді просто читали вірші відомих класиків про кохання), прибирали дівчину (пов’язували їй на голову хустку), дарували коханій квітку (з заплющеними очами необхідно було намалювати на папері улюблені квіти дівчини). Були конкурси на швидкість, на кмітливість. Та найбільше захоплених оплесків лунало симпатичним бабусям-ягусям, котрі змагалися хто швидше літає в ступі на мітлі. І все це під веселі українські народні мелодії.

Щирими дружніми оплесками дівчата підтримували своїх джентльменів. Непомітно сплив час. Найактивніші учасники програми та переможці конкурсу отримали символічні призи та солодощі, а ще море позитивних емоцій та гарного настрою.

/Files/images/День пам\'яті Героїв Небесної Сотні.gif

/Files/images/День пам\'яті Героїв Небесної Сотні 1.gif

Українська земля… Земля щедро полита кров’ю її синів. З нашої історії ми бачимо споконвічне прагнення українства до волі та незалежності рідної землі, неньки-України. Так сталося і в ХХІ столітті в 2013 році на Майдані Незалежності в Києві. До дня пам’яті Героїв Небесної Сотні в читальному залі районної бібліотеки для дорослих спільно з районним будинком культури було проведено героїко-патріотичну годину «Єдиний наш вихід – це перемога». На захід завітали учні старших класів Ріпкинської районної гімназії, ЗОШ І-ІІІ ст. №2, вчителі, представники громадськості.

Метою заходу було висвітлення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України. В бібліотеці також була обладнана виставка-реквієм «У нашій пам’яті вони назавжди залишились».

/Files/images/Афганістан 2017 анімація.gif

/Files/images/Афганістан.gif

Війна… Для мільйонів людей це слово має присмак, горя, крові і смерті. Війни – найбільша трагедія в історії людства. «1979-1989». Що стоїть за цими цифрами? Десятилітня війна в Афганістані. 15 лютого 1989 року – це день, котрий завершив календар афганської війни. І саме цей день став в Україні Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав та Днем виведення військ колишнього СРСР з республіки Афганістан. Цій темі була приурочена година-зустріч, яка відбулася в приміщенні районного історико-краєзнавчого музею. Захід був підготовлений та проведений спільними зусиллями працівників районного історико-краєзнавчого музею та районної бібліотеки для дорослих. На зустріч з учнями старших класів Ріпкинської районної гімназії завітали учасники бойових дій в Афганістані Олександр Петрович Зогий, Леонід Семенович Шовковий та бувший військовий комісар І.В. Божко. Вони - жива історія, свідки тих подій, приклад звитяги і мужності. Переживши пекло війни, вони, як ніхто, знають ціну миру. Вони поділились своїми болючими спогадами з юними слухачами. Всі присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання. На закінчення заходу гостей привітали оплесками та квітами.

/Files/images/Крути 2017.gif

/Files/images/День пам\'я героїв Крут.gif

26 січня в Ріпкинській районній бібліотеці для дорослих спільно з районним історико-краєзнавчим музеєм було проведено годину-реквієм до дня пам’яті героїв Крут «Любов до України зігрівала їх у снігах морозних біля Крут…» На заході була представлена історія трагічної події у віршованих рядках та мовою історичних документів.

Організатори та гості заходу вшанували героїв битви під Крутами хвилиною мовчання. На закінчення ведучі бібліотекар РБ для дорослих Алевтина Жагловська та завідуюча районним історико-краєзнавчим музеєм Оксана Захарова-Заборовська закликали пам’ятати про юних героїв, їх нескорений дух, пам’ятати те, що вони захищали честь, гідність і незалежність України.
Присутні на заході мали змогу ознайомитись з матеріалами про незабутній бій під Крутами, представленими на книжковій викладці «Крути – символ національної честі».

/Files/images/День Соборності України.gif

Соборність душ єднає УкраїнуЩасливі ми, що народилися на такій чудовій, мальовничій землі – на нашій славній Україні. Україна – це мати, яку не вибирають, бо Україна – це доля, яка випадає людині раз на віку, бо Україна – як пісня, яка вічна на цій землі, бо Україна – це наше минуле, сьогодення і майбутнє.
Напередодні Дня Соборності України до читального залу районної бібліотеки для дорослих завітали учні Ріпкинської ЗОШ №2 на історико – патріотичну годину «Соборність душ єднає Україну». Бібліотекар читального залу Жагловська Алевтина Миколаївна розказала про багатовікову історію українського народу, народу великомученика, на долі якого було багато лиха Багато століть Україну грабували, нищили, рвали на шматки, прирікали на голод, біди, смерть. Завідуюча історико – краєзнавчим музеєм Оксана Володимирівна Захарова-Забаровська розповіла про історичні події, пов’язані із формуванням і становленням української державності. Учні з цікавістю слухали сторінки історії про об’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки 22 січня 1919 року.
Алевтина Жагловська наголосила, що лише в єдності дій та соборності душ ми можемо побудувати економічно і духовно багату, вільну і демократичну Україну. Для цього треба любити і берегти свою землю, віддавати їй свій розум, серце, душу, захищати від ворогів.

/Files/images/Фотовернісаж.gif

/Files/images/Анімація Мій Крим.gif

Ріпкинська районна бібліотека для дорослих долучилася до загальнообласної акції солідарності «Мій Крим», яка проходитиме 18 грудня в Міжнародний день мігрантів.

В читальному залі районної бібліотеки обладнана фотовиставка «Мій Крим», на якій представлені фотографії, фотоальбоми, короткі інформаційні відомості про найкрасивіші, найвідоміші куточки Криму. В фотовиставці прийняли участь 76 фоторобіт 15 учасників.

/Files/images/Ціною життя.gif

/Files/images/Вшанування Чорнобильців.gif

14 грудня в читальному залі районної бібліотеки для дорослих спільно з районним історико-краєзнавчим музеєм було проведено годину мужності «Ціною життя», присвячену Дню вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. На захід завітали учні старших класів Ріпкинської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, вчителі.

Бібліотекар читального залу Алевтина Жагловська розповіла учням про квітень 1986 року, коли стався вибух на ЧАЕС, про героїв-пожежників, які в перші ж хвилини стали на борню з атомним монстром. Розкрити цю трагічну подію в історії нашої країни допомогла оформлена в читальному залі висавка-перегляд «Біль душі і серця». Бібліотекар ознайомила присутніх з художніми творами, поетичною спадщиною українських письменників про Чорнобильську катастрофу, фотоматеріалами. Та, звичайно, найкращою ілюстрацією тих подій стали спогади очевидців. Ліквідатори із с. Вороб’їв Витун Олександр Григорович та Ткаченко Михайло Іванович, які були запрошені на захід, розповіли про свою роботу в Чорнобилі, поділились враженнями від подій, які там відбувалися. Завідуюча районним історико-краєзнавчим музеєм розповіла про те, як відбувалася мобілізація на боротьбу з «мирним атомом» саме в нашому районі. На закінчення заходу ліквідаторів привітали гучними оплесками, словами вдячності і квітами.

/Files/images/І лишилась.gif

/Files/images/Батьківщині.gif

/Files/images/Анимация день ЗСУ 2016.gif

День Збройних сил України –це мужності й геройства свято.

І ми вклоняємося тим,

хто літ тому багато

І тим, хто нині з автоматом

Наш спокій береже і захищає.

Мене, і маму, і сестру, і брата,

І велику нашу всю родину –

Рідну вільну Україну.

Такими словами відкрила бібліотекар читального залу Алевтина Жагловська годину патріотичного виховання, на яку до читального залу районної бібліотеки для дорослих завітали учні ЗОШ І-ІІІ ст. №2. Земля може нагодувати людину своїм хлібом, напоїти водою зі своїх джерел, але захистити себе земля не може. Тому це святий обов’язок тих, хто живе на ній. Виконуючи цей обов’язок, йдуть юнаки служити в армію, щоб берегти мир і спокій своєї Батьківщини.

Щоб перемагати ворога в бою солдати повинні бути обов’язково спритними, сильними, витривалими, кмітливими і винахідливими. Наші юнаки показали свої здібності, відповідаючи на жартівливі питання бліц-вікторини та брали участь у різноманітних конкурсах, за які отримали задоволення перемоги та смачні гостинці. Дівчата підтримували своїх майбутніх захисників гучними оплесками і щирими посмішками.

Учні ознайомились з патріотичним куточком «Віддали молоде життя за честь свого народу», який присвячений героям-землякам, які віддали своє життя,захищаючи територіальну цілісність нашої держави в зоні АТО та під час революції Гідності на Майдані, та з викладкою літератури «За честь і волю України», яка була обладнана в читальному залі РБ для дорослих до Дня Збройних Сил України.

/Files/images/Вічна пам\'ять і вічна скорбота.gif

/Files/images/Голодомор.gif

Осягнути в послідовному викладі, читаючи сторінку за сторінкою чорну хроніку голодоморів 1932-1933 рр. в Україні – не просто, але необхідно. Без повної правди про минуле, не мислиться процес оновлення та очищення, що відбувається в країні. Народна пам’ять найдостовірніше історичне джерело минулого.

Районна бібліотека спільно з історико-краєзнавчим музеєм взяли участь у годині скорботи, приуроченій одній з найжорстокіших сторінок української історії – Голодомору, яка відбулася в Ріпкинській ЗОШ І-ІІІ ст. №2. Бібліотекар читального залу Алевтина Жагловська представила увазі аудиторії книжкову виставку «Пам’ять народу неубієнна» та ознайомила учнів і вчителів школи з творами українських письменників та поетів, в котрих розкривається тема голодомору.

Кожен вірш – мов біла свічка вкраїнської жалоби за мільйонами невинно убієнних. Кожне слово – мов чистий голос із глибокої темені 33-го, сповнений печалі і любові. Твори В. Барки «Жовтий князь», У.Самчука «Марія», Т.Осьмачки «План до двору», Є.Гуцала «Голодомор», В.Винниченка «Голод», книги з документальнми свідченнями страшного злочину влади перед своїм народом. Тяжко було всьому українському люду, торкнулося своїм чорним крилом те лихоліття і нашого району. Історія все пам’ятає. Історія сьогодні виносить вирок катам. Про страшні сторінки голодомору в Ріпкинському районі розповіла pавідуюча районним історико-краєзнавчим музеєм Оксана Захарова-Заборовська.

Через всі муки і страждання пройшов український народ, але вистояв, переміг, живе, творить і відроджує націю.

/Files/images/Україна для нас вона в світі єдина.gif

/Files/images/патріотична година.gif
/Files/images/День Гідності і Свободи.gif

В Ріпкинській районній бібліотеці для дорослих спільно з районним історико-краєзнавчим музеєм було проведено героїко-патріотичну годину до Дня Гідності і Свободи «Україна. Для нас вона в світі єдина», на яку завітали учні старших класів Ріпкинської ЗОШ І-ІІІ ст. №2. Ведучі заходу бібліотекарі Алевтина Жагловська та Людмила Хрол розповіли про події Помаранчевої революції 2004 року, події на Майдані 2013 року, про причини, які спонукали людей різного віку, різних соціальних верств вийти на Майдан, щоб відстояти свої права, та право на гідне життя цілої країни.

Про героя Небесної Сотні, нашого земляка Андрія Мовчана та про те, як розвивалися події революції Гідності від першого дня до переможного її завершення більш детально розповіла завідуюча районним історико-краєзнавчим музеєм Оксана Захарова-Заборовська.

Світлу пам’ять героїв Небесної Сотні, героїв, загиблих в антитерористичній операції на Сході України вшанували хвилиною мовчання.

/Files/images/Патр год хай буде мирним.gif

/Files/images/День козацтва 2016.gif

До Дня українського козацтва та Дня захисника України в 11-А класі Ріпкинської ЗОШ І-ІІІст. №2 відбулась патріотична година «Хай буде мирним небо України», яку підготувала й провела бібліотекар читального залу Алевтина Жагловська.
Про заснування Запорізької Січі, життя і бойові подвиги козаків розповіла завідуюча районним історико-краєзнавчим музеєм Оксана Захарова-Заборовська.
Після короткого вступного слова для учнів було проведено вікторину про історію українського війська часів козаччини, далі хлопці стали активними учасниками конкурсів на швидкість вдягання козацького костюма, силу козацьку, смачний конкурс, катання на конях, козацька естафета та ін.
Дівчата дружніми оплесками підтримували своїх «козаків».
На завершення заходу ведуча А.М. Жагловська привітала учасників з Днем українського козацтва, Днем захисника України. І нехай давно минули дні Запорізької Січі, але козацтво існує, як живиться в кожної людини прагнення до вільного і незалежного життя. У глибині душі кожного українця живе козак: воїн, який за рідну землю без роздумів віддасть своє життя.

/Files/images/бібліовітальня.gif

/Files/images/Всеукраїнський день бібліотек 2016.gif

З давніх-давен людина почала збирати книги. Багаті правителі вважали за свій обов’язок та честь мати при своїх палацах бібліотеки. Ще і слова такого не було „Бібліотека”, а зібрання книг уже існувало. Вони називалися „Пристанище мудрості”, „Аптека для душі”, „Дім порад і наставлень”. Дійсно, бібліотека це і «аптека для душі», і помічник та порадник на шляху до знань та мудрості. В сонячний осінній день 30 вересня ми відзначаємо Всеукраїнський день бібліотек. З нагоди свята внашій бібліотеці відчинила двері бібліовітальня "Книги-мудрі мої друзі", в якій зібралися наші друзі, колеги, ветерани бібліотечної справи, гості. Прийшли привітати бібліотекарів зі святом і представники влади: заступник голови районної держадміністрації С.П. Тризна, заступник голови районної ради С. П. Ткаченко, начальник відділу культури і туризму Атрощенко І.В., голова райради профспілки працівників культури А.А. Родинченко. В затишній залі бібліотеки пролунало багато привітань та побажань, слів подяки на адресу бібліотечних працівників. Не обійшлось і без нагород.


<

Кiлькiсть переглядiв: 294